POMÁHÁME

…, protože můžeme

splněná přání

dobry andelPravidelně finančně přispíváme této nadaci a naše prostředky jsou do posledního haléře zasílány rodinám, kterým bohužel nemoc překazila nebo znesnadňuje šťastný rodinný život.

Můžeme si vybrat, jakou částku chceme pravidelně přispívat a věz, že i pár stovek měsíčně, moc pomůže.   Zapoj se také !  Toto budou jednoznačně tvé nejlépe vynaložené peníze měsíčně.

Všechny informace najdeš na webu Nadace DOBRÝ ANDĚL .

Moc rádi jsme podpořili charitativní závod “OD NEVIDIM DO NEVIDIM”, který organizoval nevidomý sportovec Jan Říha.  Poskytli jsme ceny do závodu a bleskově vyrobili řadu čelenek s ústředním motem závodu. 40% z ceny čelenky jsme poskytli na tento účel.

Čelenky se během několika měsíců vyprodaly.   Rodině malého Šimona, který trpí achondroplazií, jsme tak mohli pomoci finanční částkou z prodeje těchto čelenek, na nákup pomůcek, které Šimon vzhledem ke své nemoci potřebuje.

Děkujeme především vám všem, kteří jste si tyto čelenky koupili a přispěli tak na dobrou věc.

Chceš-li  také pomoci nákupem čelenky na dobrou věc, sleduj v eshopu část “charitativní čelenky“, kam průběžně do prodeje zařazujeme čelenky s motivem vybraného charitativního projektu.

… nebo prostě jen šiř dobrou myšlenku, měj srdce na dlani a pomáhej, když můžeš.

Čelenku “Od nevidim do nevidim”  prohlížej a nakupuj zde

Máme rádi psy.  A to moc.  Dlouhou dobu nám takoví dva zrzaví psí velikáni (co do duše a projevované lásky) dělali společnost.   Proto jsme vůbec neváhali a když jsme měli příležitost, šli jsme do toho.   Čelenky s motivem pejsků jsme vyrobili na podporu projektu Happy Tail, kde vymýšlí různé projekty pro pejsky bez domova.

Vy i my tak společně přispějeme pejskům alespoň na plnou misku, když už neměli štěstí na fajn domov.

Více o Happy Tail najdete na jejich webu

Moc rádi podporujeme činnost Tomáše Slavaty, který pravidelně a víceméně neustále motivuje nejen děti z dětských domovů, ale všechny, kteří chtějí něco dokázat, sebrat se a bojovat za svůj sen a cíl.

Každý z nás se může zapojit a my jsme se rozhodli podpořit Tomášovu činnost výrobou čelenek s mottem pro tento rok  “Bojuj až do konce”.   Z každé čelenky s tímto mottem věnujeme 30% z ceny na podporu Tomášových projektů.

Přispěj i ty