BJEŽ ambasadorky

Zuzana Kubáňová

Zuzka je osminásobná mistryně světa a Evropy v racketlonu, mistryně ČR ve squashi, vítězka Predator Race, kondiční trenérka a školitelka trenérů pod MŠMT. Je neuvěřitelně aktivní a bez sportu nemůže žít. Čelenky BJEŽ má ve velké oblibě a nosí je téměř denně, což nás samozřejmě moc těší :)

Více u Zuzce si můžeš přečíst tady.

Natálie Jurčová

Natka je mladá nadějná biatlonistka – stala se několikanásobnou mistryní ČR v biatlonu v juniorských kategoriích a je také medailistkou z Mistrovství světa juniorů ve štafetovém závodě. V současnosti je již členkou seniorského reprezentačního biatlonového družstva.

Více o Natce si přečti tady.

Eva Vrabcová Nývltová

Eva je velmi úspěšná atletka. Dříve reprezentovala Českou republiku v běžeckém lyžování, například na zimních Olympijských hrách v Soči v roce 2014. Postupně své úsilí začala čím dál více zaměřovat na běh a sbírá v něm jeden úspěch za druhým.

Další zajímavosti o Evě čti tady.

Alice Karbulková

Alice je velká sportovkyně a skvělá trenérka. Jejím hlavním působištěm je atletický klub ŠAKAL, vede také lekce spinningu, sportovní kurzy pro děti nebo běžecký klub Mákni si. A hlavně – ve všech svých aktivitách je neúnavná a stále pozitivní. :) Kromě toho se s ní můžete potkat i u nás, je totiž členkou BJEŽ týmu!

Více o Alici se dočteš tady.

3SB Ultimate frisbee tým

Holky z 3SB týmu válí ve sportu s názvem ultimate frisbee. Jsou báječný tým, který se na turnajích i oficiálních mistrovstvích umisťuje na těch nejvyšších příčkách. V roce 2016 i 2017 dokonce vybojovaly ten nejvyšší titul na Mistrovství ČR. Letos se účastní finále Mistrovství Evropy a my jim strašně moc držíme palce!

Více o tomto skvělém týmu najdeš tady.

Co o sobě Zuzka říká?

„Musela jsem se snad narodit už s raketou v ruce, jinak to nechápu. Odmalička jsem ze školní lavice utíkala přímo na kurty. Nejdřív tenisové, pak kvůli zranění jen squashové, a nakonec vlastně na všechny – propadla jsem racketlonu a ten zahrnuje stolní tenis, badminton, squash i tenis. Aktivnímu životu jsem úplně propadla. Začala jsem si skrze něj plnit své sny, ať už hráčské (titul mistryně světa, Evropy i ČR hned v několika sportech), nebo profesní. Měla jsem štěstí a moje vášeň se stala mou prací. Dnes trénuji běžnou klientelu i vrcholové sportovce v kondiční, kompenzační i „hubnoucí“ přípravě, učím zájemce squash a školím budoucí trenéry. Zkrátka pomáhám ostatním posouvat se blíž jejich vlastním snům.

Na BJEŽ čelenky absolutně nedám dopustit. Nikdy předtím mi žádná čelenka nedržela, pokud jsem ji ještě pořádně nezasponkovala. BJEŽ nosím každý den, na sport, na tréninky s klienty nebo jen tak do města. A těch barev a designových kombinací! Neváhejte a jděte do nich!“ :)

Co nám o sobě a čelenkách řekla Natka?

„S velkým nadšením provozuju sporty všeho druhu, a to včetně biatlonu. Samozřejmě jsem ráda, když u toho můžu ještě i dobře vypadat! :) Čelenky BJEŽ jsou pro mě ideální. Nejen, že bezvadně drží a na hlavě nejsou vůbec cítit, ale ten fantastický design! Díky množství barev a vzorů můžu čelenky sladit úplně s čímkoliv jak při sportu, tak při běžném nošení. A jako bonus mě neobtěžují vlasy v obličeji. Mezi moje nejoblíbenější čelenky patří stylovky, ale v létě nosím třeba taky širokou růžovou čelenku, která skvěle zadržuje pot.“

Eva se v roce 2015 účastnila maratonského klání na letních Olympijských hrách v Riu de Janeiro a v roce 2017 v této disciplíně na Mistrovství světa v Londýně vybojovala krásné 14. místo. Spoustu dalších informací o Evě a jejích běžeckých triumfech se můžete dočíst na jejích webových stránkách. Eva je opravdu velký dříč a běhu v posledních letech doslova propadla. Máme radost, že si oblíbila také naše čelenky a gumičky a přejeme jí spoustu štěstí nejen na sportovním poli.

Sportovní úspěchy

  • Mistrovství ČR veteránů v ultramaratonu – Brdská stezka 50 km – 1. místo v kategorii W40 (2013)
  • Mácháč Extreme Trail Run –  60 km – 1. místo v kategorii (2013)
  • Maraton Českým rájem – 2. místo v kategorii (2013)
  • Mistrovství ČR v horském ultramaratonu dvojic (s manželem Pavlem) – Beskydská sedmička 89 km – 21:33 hodin – 20. místo (2013)
  • Seriál terénních běhů Salomon Trail Running Cup – celkové 2. místo v kategorii (2015)

O holkách z 3SB Ultimate frisbee týmu rádi říkáme, že jsou „naše“. Ony jsou naše sice jenom trošku, ale o to větší nám dělají radost. Mají rády naše čelenky, jsou akční, hrají akční sport a tak občas máme i akční fotky :) Kromě toho jsou mimochodem dost dobré – v ultimate frisbee.

Ultimate frisbee bylo nejdřív i pro nás taková španělská vesnice, ale díky holkám z 3SB už víme, co a jak a moc jim fandíme. BJEŽ for 3SB!

Jdeš si za něčím? BJEŽ