BJEŽ Ambasadorky

Objednávky vytvořené od 17.7. do 20.7. zpracujeme 23.7. V tomto termínu jsme na Colours of Ostrava tak pokud tam budete, stavte se za námi. Jsme v Design zóně v hale pod věží. Hezké léto !

Zuzana Kubáňová

Zuzka je osminásobná mistryně světa a Evropy v racketlonu, mistryně ČR ve squashi, vítězka Predator Race, kondiční trenérka a školitelka trenérů pod MŠMT.

Je to obrovsky aktivní člověk, který nemůže bez sportování žít.  Má naše čelenky ve velké oblibě a nosí je téměř denně, což nás samozřejmě moc těší.

„Musela jsem se narodit už s raketou v ruce. Jinak to nechápu. Od malička jsem ze školních lavic jezdila přímo na kurty. Nejdříve tenisové, pak díky zranění squashové, abych později propadla i racketlonu, jehož součástí jsou stolní tenis, badminton, squash i tenis. A obecně jsem aktivnímu pohybu úplně propadla. Začala jsem si skrze něj plnit své sny, ať už hráčské (titul mistryně světa, Evropy i ČR hned v několika sportech), ale i profesní, kdy se moje vášeň stala i mou „prací“. Dnes trénuji běžnou klientelu i vrcholové sportovce v kondiční, kompenzační i „hubnoucí“ přípravě, učím zájemce squash a školím budoucí trenéry..  Zkrátka se snažím ostatní posouvat blíž jejim snům.

Na  BJEŽ čelenky absolutně nedám dopustit. Nikdy mi žádná čelenka nedržela, pokud jsem jí ještě pořádně nezasponkovala.  BJĚZ čelenky ale nosím denně. Na sport, na tréninky s klienty, jen tak do města. A těch barev a kombinací!!! Jděte do nich.  Jako vážně ;)

Zuzka“

Natálie Jurčová

Natka je mladá biatlonistka. Několikanásobná mistryně ČR v biatlonu v juniorských kategoriích a medailistka z Mistrovství Světa juniorů ve štafetovém závodě. V současné době je členkou seniorského reprezentačního družstva.

,,S velkým nadšením provozuji včetně biatlonu sporty všeho druhu. Jsem také ráda, když u toho mohu dobře vypadat. K tomu mi napomáhá i čelenka Bjež. Nejenže skvěle drží a nestahuje, ale také fantasticky vypadá! Díky šikoré škále vzorů a barev ji mohu sladit úplně se vším a to jak při sportu, tak při běžném nošení. A jako bonus mě neobtěžují vlasy v obličeji. Mezi mé nejoblíbenější patří zejména široké stylovky, nicméně nepohrdnu ani růžovou letní čelenkou, která skvěle zadržuje pot

Eva Vrabcová - Nývltová

Eva je velmi úspěšná atletka, která nejdříve úspěšně reprezentovala ČR v běžeckém lyžování. Kromě jiného reprezentovala ČR na zimních Olympijských hrách v roce 2014 v Soči a pak její úsilí pomalu měnilo směr a Eva se začala věnovat běhání.  Od té doby sbírá jeden úspěch za druhým.  V roce 2015 se zúčastnila maratonského klání na letních Olympijských hrách v Rio de Janeiro,  na mistrovství světa v Londýně 2017 vybojovala krásné 14. místo.

Úspěchy i informace o Evě, můžete pročíst na jejím webu.   Eva je velký dříč a běhu v posledních letech doslova propadla.  Máme radost, že si oblíbila naše čelenky a gumičky a přejeme ji spoustu dalších úspěchu nejen na sportovním poli !

Alice Karbulková

Alice je hlavní trenérka Atletického klubu Šakal, vede lekce spinningu, sportovní kurzy pro děti od nejmladších po puberťáky.   Zároveň vede běžecký klub Mákni si a hlavně je to neúnavná a stále pozitivní sportovkyně.

A kromě toho, že je to velká sportovkyně a skvělá trenérka, můžete se s ní potkat i při komunikaci s námi, protože Alice je členka našeho BJEŽ týmu !

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

Mistrovství ČR veteránů v ultramaratonu – Brdská stezka 50km – 1.místo v kategorii W40 (2013)

Mácháč Extreme Trail Run –  60km – 1.místo v kategorii (2013)

Maraton Českým rájem – 2.místo v kategorii (2013)

Mistrovství ČR v horském ultramaratonu dvojic Beskydská sedmička  – 89km – 21:33 hodin s manželem Pavlem – 20.místo  (2013)

Seriál terénních běhů Salomon Trail Running Cup – celkové 2.místo v kategorii (2015)

3SB Ultimate frisbee tým

O holkách z 3sb ultimate frisbee týmu rádi říkáme, že jsou „naše“. Oni jsou naše sice jenom trošku, ale o to větší nám dělají radost.

Jsou akční, hrají akční sport a tak občas máme i akční fotky :)  Kromě toho jsou samozřejmě dobré – v Ultimate frisbee.  Pro nás byl tenhle sport skoro španělská vesnice, ale díky nim už víme, co a jak a strašně moc jim fandíme.

Naše 3SB holky jsou báječný tým, který se umísťuje na turnajích i oficiálních mistrovstvích na těch nejvyšších příčkách. Jsou  Mistryně ČR roku 2016 a 2017, a  nyní i finalistky Mistrovství Evropy.  Tam se chystají na konci září a my jim budeme strašně moc držet palce, aby se jim tam dařilo !!!!

BJEŽ for 3SB !

Jdeš si za něčím ? BJEŽ