Týmové čelenky

VYROBÍME ČELENKY PRO KAŽDOU PARTU

Patříš do sportovního klubu, týmu nebo jste prostě kamarádky, které spolu chodíte běhat nebo hrajete volejbal a chcete mít společný prvek ?

BJEŽ čelenky s designem dle přání uděláme pro tvou partu již od 6 ks (do 6 ks je to také možné, ale počítej s trochu vyšší cenou).  Zdarma připravíme grafiku (pokud budeš chtít) a cca během 3-4 týdnů už budeš moct s kámoškami sportovat s vlastními originálními čelenkami.

Ozvi se nám a dej nám vědět svůj záměr, co byste na čelence chtěli mít. Chceš mít na čelence jen logo klubu,  motivační hlášku, týmový pokřik nebo jen týmové barvy ?

Počítej s tím, že pro grafický návrh budeme potřebovat podklady v dobré kvalitě. Obrázky nejlépe ve křivkách, označení vybraných barev ve CMYK nebo PANTONE atd.   Pokud přesné označení barev neznáš a nemůžeš zjistit, nevadí. Stačí poslat fotku dresu nebo jakéhokoliv kousku, se kterým chcete ladit.  Budeme se snažit, co nejlépe grafiku a barvy sladit.

Téměř vše je možné.  Budeš originální a v davu se neztratíš.

A CO DÁL ?

Tu nejsložitější věc máš za sebou.

Naše šikovná grafička připraví návrh a pošle ti ho na schválení (příprava grafiky je ZDARMA včetně 2 malých úprav).

Jistě tě zajímá cena čelenek.  Cena je závislá na objednaném množství, napiš nám svou představu o množství a my ti zašleme nabídku sestavenou přímo pro tebe a tvůj tým.

Cena při objednání vlastního designu závisí na počtu objednaných kusů.  Zkrátka platí, více kusů =  větší sleva.   

Jakmile se domluvíme na designu, požádáme o zaslání 50% z konečné ceny zakázky na náš bankovní účet.   Počítej s tím, že  výroba může trvat až 4 týdny od zaplacení 50% zálohy, nicméně většinou to zvládneme dříve.

Čelenky jsou hotové, my ti dáme vědět a domluvíme se na způsobu doplacení zbylé částky. Následně s radostí čelenky odesíláme a těšíme se na fotky a zprávy od vás – jak jste s čelenkami spokojeny.

TÝMOVKY  v plné kráse

Máš další otázky? Kontaktuj nás