Objednávky vytvořené od 17.7. do 20.7. zpracujeme 23.7. V tomto termínu jsme na Colours of Ostrava tak pokud tam budete, stavte se za námi. Jsme v Design zóně v hale pod věží. Hezké léto !

Týmové čelenky

VYROBÍME ČELENKY PRO KAŽDOU PARTU

Patříš do sportovního klubu, týmu nebo jste prostě kamarádky, které spolu sportujete, běháte, hrajete volejbal a chcete mít nějaký pěkný společný prvek?

  1. napiš nám nebo zavolej

Budeme potřebovat vědět, jaké čelenky budeme vyrábět. Stylovky, letní nebo zimní. Jakou máš představu o grafice a pro kolik sportovců nebo sportovkyň budeme čelenky připravovat.

2.  sestavíme nabídku přesně tvým požadavkům na míru

Pošleme ti ukázku naší práce a doladíme společně detaily. Naše výrobky si můžeš prohlédnout níže na stránce nebo přímo mezi čelenkami, které prodáváme v eshopu

Týmové čelenky jsme vyrobili už pro spoustu velkých i malých sportovních týmů, ale i pro malé skupinky sportovců. Zmíníme třeba fotbalovou Duklu, Báječné ženy v běhu, Českou reprezentaci Ultimate frisbee, Českou juniorskou reprezentaci Lacross, firemní týmy Manufaktury, Johnson and Johnson, a další desítky malých týmů i týmečků. Všem děkujeme za důvěru a krásné recenze !

3. příprava a realizace grafického návrhu

Počítej s tím, že pro grafický návrh budeme potřebovat podklady v dobré kvalitě. Obrázky nejlépe ve křivkách (obyčejné jpg nám pro vytvoření hezkého designu nebude stačit).

Pokud budete chtít sladit čelenky s dresem nebo jiným oblečením, budou se hodit kódy vybraných barev ve CMYK nebo PANTONE .   Pokud přesné označení barev neznáš a nemůžeš zjistit, nevadí. Stačí poslat fotku dresu nebo jakéhokoliv kousku, se kterým chcete ladit.  Budeme se snažit, co nejlépe grafiku a barvy sladit.

Téměř vše je možné.  Budeš originální a v davu se neztratíš.

4. odsouhlasení, finální objednávka, platba zálohy

Tu nejsložitější věc máš za sebou.

Naši šikovní grafici připraví návrh a pošlou ti ho na schválení.  Jakmile návrh grafiky schválíš, požádáme tě o zaslání fakturačních údajů a zaplacení 50% z finální ceny objednávky.

Jistě tě zajímá cena čelenek.  Cena je závislá na objednaném množství, kde platí, čím víc, tím nižší cena. Když nám sdělíš, kolik potřebuješ čelenek, obratem ti sdělíme cenu právě tohoto množství.

Grafiku připravujeme ZDARMA při odběru nad 22ks.

Čelenky vyrábíme od tohoto množství:

čelenky stylové  od 6ks

čelenky letní/zimní od 11ks

5. za jak dlouho to bude ? 

Jakmile odsouhlasíš grafiku, potvrdíme si finální objednávku a na náš účet obdržíme zálohu, pustíme se do výroby.   Jelikož spolupracujeme s různými dodavateli, doba dodání se pohybuje v rozmezí 3-6 týdnů od zaplacení zálohy.

5. platba

Záloha je zaplacena, doplatek můžeš uhradit dobírkou nebo platbou převodem na účet.  Jakmile je platba na účtu, posíláme balíček s hotovými čelenkami.

7.  vše klape jak na drátkách, posíláme !

Jakmile přistane platba na našem účtu nebo se dozvíme, že chceš balíček odeslat na dobírku, objednáváme dopravu a balíček odesíláme na požadovanou doručovací adresu.

K dopravu zajišťujeme buď přes Zásilkovnu nebo kurýrní službu DPD.

A pak už se jen těšíme se na fotky a zprávy od vás – jak jste s čelenkami spokojeni.

Vždy nás potěší fotka např. na instagramu označena hastagem #bjez !  Děkujeme za důvěru!

tymova

Máš další otázky? Kontaktuj nás