Báječný BJEŽ.ecký den v Benešově

Taky máte pocit, že kam se ohlédnete tam se běhá ?  Já ano a mám z toho radost.  Je z čeho vybírat, každý má nějaký běžecký závod či trénink doslova za humny a tak se nemůže vymlouvat na čas ani na dalekou cestu.

My jsme se 13.9. zúčastnili Benešovského běžeckého festivalu.  Byli jsme s čelenkami partnery festivalu a tak jsme si střihli i běh určený právě partnerům. Jednalo se o štafetu. Štafetu jsem rozbíhala já, vedle mě startovali sportovci, kteří budili respekt a tak jsem si říkala, že se jdu prostě zúčastnit. A slovo jsem dodržela. Start jsem lehce přepálila, ale doběhla jsem se ctí. Štafetu nakonec druhý běžec vytáhl až na bednu :)   Náš tým o dvou lidech se nakonec umístil na 1. místě v kategorii smíšených štafet, jo !

V Benešově jsme se měli dobře.  Ačkoliv bylo přihlášeno stovky běžců, všechno klapalo, počasí přálo a my jsme měli možnost mnohé z vás poznat u našeho stánku. Zjistili jsme, že budeme muset trochu více myslet na malé holčičky, které naše čelenky doslova učarovaly a spousta z nich si čelenku odnesla. Starší sportovkyně čelenky také testovaly, mnohé z nich vyběhly s čelenkou přímo do závodu a my jsme měli radost, že nám pak přišly sdělit své pozitivní dojmy !

Všichni se také mohli zúčastnit soutěže, při které se navrhoval design čelenky a tak děti pilně kreslily a navrhovaly, jedna holčička si dokonce chtěla stoleček i s pastelkami odnést - nechtěla se od stolečku hnout :)   Výsledky soutěže jsme vyhlásili na našem facebook profilu tak se mrkněte, kdo si cenu odnesl a za co si čelenku dle vlastního výběru zasloužil.

Těchto akcí se nesmírně rádi účastníme. Máme rádi pohyb, moc rádi se s vámi setkáváme a tak pokud pořádáte nějakou podobnou akci, (nemusí se jednat přímo o běžecké závody) a rádi byste nás tam s BJEŽ čelenkami měli, určitě se ozvěte !

A co vaše víkendové sportovní výkony ?   Máte tip na fajn sportovní akci ?

Napište nám na email  napis@bjez.cz