BJEŽ kilák – otestuj si fyzičku, vyhraj čelenku

Baví tě běh a chceš si otestovat, jak jsi letos na tom? Chceš poměřit síly s ostatními? Zažít super sportovní den v krásném prostředí konopišťského zámku – ať už jako divák nebo jako závodník? A ještě vyhrát oblíbenou BJEŽ čelenku? Všechno je možné!

Jako správní sportovní nadšenci jsme se s radostí ujali patronátu nad běžeckou výzvou BJEŽ kilák,  virtuálním běžeckým závodem přidruženým k triatlonovému závodu TRIATLON KONOPIŠTĚ.

Účastníci výzvy BJEŽ kilák si v období 1. 5. - 30. 6. 2021 zaběhnou 1 km trať, při tom si změří svůj čas a ten vloží na registrační web. Výsledková listina bude zveřejněna 7. 7. 2021 na webu www.triatlon-konopiste.cz. a bude taky zaslána všem účastníkům emailem.

A kdo se může výzvy zúčastnit? Všichni: muži, ženy, holky, kluci - od nejzkušenějších borců až po ty nejmenší. Nejmladší soutěžní kategorie je 5 let a mladší. (Kdo celou trať neuběhne, může klidně jenom jít.) Podrobné propozice najdeš tady.

Dobrým pocitem z účasti na virtuálním závodě a srovnáním svého výkonu s ostatními běžci to ale nekončí! :) Všichni účastníci výzvy BJEŽ kilák budou zařazeni do slosování o čelenky BJEŽ, které proběhne 17.7. v rámci závodu TRIATLON KONOPIŠTĚ.

Na TRIATLON KONOPIŠTĚ taky všechny srdečně zveme. Pro závodníky bude připravený triatlonový závod v dospěláckých i dětských kategoriích 

(Konopišťský MINIŽELEZNÁK a Konopišťská JUNIORKA), pro doprovod zase bohatý doprovodný program.

Tak neváhej a pojď se hýbat!