Jedeme za vámi v roce 2022

Bjež se stánkem 2023

Jsme optimističtí a věříme, že tento rok už bude úplně normální. Akce (nejen ty sportovní) se rozjedou na plné obrátky, nic se nebude rušit a my se s vámi potkáme na spoustě akcí naživo. Termíny tady budeme zveřejňovat postupně.  

Pokud pořádáte větší sportovní akci a rádi byste nás tam měli se stánkem, neváhejte se ozvat!

 5. 3.   Palestra Kbelská 10 – tradiční otvírák sezóny v našem rajónu. Budeme mít otevřený showroom od 10 h až do ukončení závodu. Stavte se u nás. Mladoboleslavská 958, Praha 9.

9.4.    Litex aerobic show - Litomyšl

23.4.   Běheh lesy Lednice – první zastávka v seriálu Běhej lesy. Naše tradiční a doufejme, že i s tradičním krásným počasím!

21. 5.   Běhej lesy Karlštejn – krásný závod okolo Karlštejna. Ten byste rozhodně neměli minout! My tam budeme. Jestli poběžíme, to se ještě neví, ale ve stánku budeme určitě :)

5. 6.   Prostě běž - Praha

17.-19.6   RunCzech 1/2 maraton Olomouc

17. 7.   Triatlon Konopiště – nový závod v moc hezkém prostředí si nenechte ujít. Tento rok je už zařazený do Českého poháru, takže tam budou všechny hvězdy .... a my! :)))

27. 8.   Běhej lesy Jizerská – opět naše tradiční účast, opět s tradičním počasím s předzvěstí podzimu, čti: vždycky tam byla ráno pěkná kosa :) Pak se ale většinou vyčasilo. Určitě stojí za to přijet i sem. 

14. 10.   Třeboňský 1/2 maraton – jedeme tam v plné sestavě, protože Třeboň je prostě super. Krásný závod, super zázemí na náměstí a vždycky je tam i skvělá společnost. Tento závod vřele doporučujeme!  Jo a zajistěte si ubytování dostatečně předem, ať nespíte na parkovišti, jako my minulý rok :)))

 

zasportuješ si

popovídáme, poradíme

můžeš si vyzkoušet a naživo vybrat

Naše prodejna

Adresa
Mladoboleslavská 958
197 00 Praha 9

Otevírací doba
PO–ČT: 09:00–17:00
PÁ  9:00–14:00

SO–NE: zavřeno

Chceš vědět, kde všude seženeš naše čelenky?  Mrkni na stránku Prodejní místa!

Přihlášení zavřít