Kupte si čelenku v jedné z našich partnerských prodejen po celém Česku

Líbí se vám nějaká naše čelenka a chcete si ji v klidu zkusit? V Praze pro vás máme náš showroom ve Kbelích, ale pokud ho máte daleko, máme pro vás několik tipů, kde ještě naše čelenky můžete pořídit. Síť partnerských prodejen, které BJEŽ čelenky nabízejí je stále víc a víc. Můžete si tak všechno v klidu osahat a nakoupit a to po celém Česku! Přehled prodejen jsme rozdělili podle tematických kategorií. Tak kam zamíříte?

Běžecké speciálky

Internetové nakupování už od dob covidu vládne všemu, ale občas je potřeba si zajít něco zkusit na prodejnu. Běžci by mohli vyprávět. Taková dobře padnoucí bota prostě nejde objednat on-line vždy na první dobrou. A od toho jsou tady běžecké speciálky! Ještě že tak. Najdete v nich všechno možné vybavení pro běžce. Hlavně vám tady rádi poradí a pomůžou s výběrem. Ať už vás čeká nákup bot nebo třeba nové bundy na zimu, naše čelenky v nich najdete taky! 

RUN4FUN - Hradec Králové, Gočárova tř. 1263, Pražské Předměstí - Běžecká speciálka v Hradci, s příjemným panem majitelem, který umí poradit ať už jde o kvalitní běžecké boty nebo třeba naši čelenku. Nabízí velký výběr našich letních DROP čelenek, zimních ACTIVE, ale také zde koupíte MERINO a STYLE. 

MARATONBRNO - Brno, Gorazdova 91/2 - Specialisté na běh v Brně. Paní majitelka je odbornice na svém místě, má rozhled v běžeckém vybavení a nabízí velký výběr našich čelenek i ze starších kolekcí. 

BEST4RUN PŘEROV - Přerov, Tovární 2993/4 - Super speciálka s osobním přístupem ke každému zákazníkovi. Na prodejně najdete velký výběr pro běžce a všechny ostatní sportovce. Rádi vám poradí, jak si dobře vybrat boty a doplnit je čelenkou. 

RUNSPORT LENZO - Lanškroun, Lorencova alej 1097 - Milovníci horského běhu v Lanškrouně, kde najdete opravdové běžecké odborníky. Stojí za to je navštívit, vyberete si z celé řady kvalitních běžeckých značek. A my nechybíme. 

 

Prodejny pro všechny dobrodruhy

Ať už vyrazíte kamkoli, mít dobré vybavení je základ. Pohyb v horách nejde podcenit a nikdy nevíte, co se může stát. Mít s sebou o jednu teplou vrstvu navíc je taková jistota. Ale taky kvalitní batoh, boty a třeba něco proti dešti. To vše pořídíte v prodejnách outdoorového vybavení. Určitě tam koukněte po našich nových ACTIVE čelenkách a třeba taky nákrčnících.

 HUSKY - 18 prodejen po celé ČR - Nejširší síť našich partnerských prodejen. V HUSKY najdete kvalitní vybavení pro pohyb venku a v horách a samozřejmě celou řadu našich čelenek. Vybrat si můžete z letních DROP, teplých ACTIVE, ale taky merina, nákrčníkům a tenkých STYLE čelenek. 

HANIBAL - 3 prodejny Praha a Brno - Osobní přístup všech tří prodejen je naprosto skvělý. Rádi vám poradí, pomohou a nechají vás vše vyzkoušet. Radost nakupovat! 

HS SPORT - Vrchlabí, Krkonošská 16 - Jste v horách a zapomněli jste si nějaký kousek výbavy? Tak hurá do HS Sportu. Široká nabídka ověřených značek včetně našich čelenek. 

PINGUIN - Náchod, Běloveská 187 - Moc hezký obchůdek, který vlastní tři pánové. Odborníci hlavně pro lezce. Ideální pro všechny, co jedou do Ostaše nebo Bromovských stěn. Najdete zde velký výběr věcí do lesa a na túru.

Sport Kamzík Budějovice - České Budějovice, Náměstí Přemysla Otakara II. 84 - Jedete na Kleť? Stavte se v Budějicích na náměstí u Kamzíka pro naši čelenku! Stylová prodejna v Jižních Čechách.

Boulder Point - Liberec, Rychtářská 1183/8a - Lezete? Boulderujete? Liberecký boulderpoint je skvělé místo! Kromě stěny zde najdete i vlastní specializovaný obchůdek s moc fajn obsluhou. Rádi vám poradí co si pořídit, aby vás na skále neofouklo.

Designové prodejny

Tyhle obchody jsou neskutečně kouzelné. Najdete v nich vlastně všechno možné od lokálních českých tvůrců. Jedna věc hezčí než druhá. A my jsme tam taky. Zajděte se do nějaké určitě podívat, nebudete věřit svým očím! 

PLACE STORE - Tábor, České Budějovice, Olomouc - Tyto obchody jsou pro milovníky designu naprostým rájem. Najdete zde nabitý stojan s Bjež čelenkami. Těšit se můžete na široký výběr STYLE čelenek, letních DROP, čepic a merina. 

SOULAD MIKULOV - Mikulov na Moravě, A. Muchy 11 - Mikulov je nádherné město samo o sobě a tento malý obchůdek mu jen přidává na atraktivitě. Najdete ho v samém srdci města a pořídíte zde krásný dárek pro sebe nebo pro svou kamarádku či maminku. Kromě krásných věcí zde můžete ochutnat také ceremoniální kakao Amaité. 

FAIRLY LOCAL - Olomouc, Sokolská 22 - Tento obchůdek v Olomouci provozuje moc milá majitelka Lucie. Pokud vás zajímá téma udržitelné módy, zde jste na správné adrese. Kromě krásných a originálních kousků u ní zakoupíte také naše čelenky. 

 

Sportovní a cykloprodejny

Ať už se věnujete jakémukoli sportu, můžete u něj nosit naši čelenku. Když se ochladí, je skvělá třeba pod helmu na kolo nebo třeba i pod tu lyžařskou. Naopak merino užijete jak na horách, tak ve městě. Zde pro vás máme seznam všeobecných prodejen, které nabízejí různé sportovní produkty. A vypíchli jsme i cykloprodejny. 

Všeobecné sportovní prodejny

TOMSPORT - Jablonec nad Nisou, Podhorská 581/28 - Tohle je naše spojka v Jizerkách! Vybaví vás na túru, poradí s výběrem vybavení nebo třeba servis lyží. Těšte se na moc milý a osobní přístup. A naše dva stojany plné čelenek k tomu! 

SKIRESORT - 5 prodejních míst v Krkonoších - Portášky, Pec pod Sněžkou, Skiresort Černá hora - Pět míst v Krkonoších, kde si můžete zakoupit čelenky, pokud jste je zapomněli doma! Místo poslední záchrany, pokud vás zaskočí počasí v horách, velký výběr DROP a ACTIVE. Při svém výletě na ně doslova narazíte. Tak se stavte. 

WIND Sport Liberec - Liberec, Pražská 138/16 - Náš dlouhodobý liberecký parťák, za kterého jsme moc rádi. Pokud se chystáte na Ještěd, stavte se taky sem. Prodejna je v centru města a osobní přístup majitele vám udělá krásný den. Nabídka našich čelenek je zde opravdu široká a určitě nějaký kousek vyberete.

PRIMA SPORT - Polička, Riegrova 24 - Velká prodejna v krásné Poličce, která je plná věcí na všemožné sporty. Skvělý výběr a osobní přístup ke každému zákazníkovi z ní dělají kouzelné místo. Opět zde najdete dva plné stojany našeho zboží. 

ALPINE PRO - Šumperk, Starobranská 246/23 - Hezký obchůdek v Šumperku, který je takovou bránou do nedalekých Jeseníků. Najdete zde sportovní a outdoorové oblečení.

 

GO2SPORT - Brno, Minoritská 2 - Malá prodejna v centru Brna, hned vedle luxusní zmrzliny Ještě jednu, která má největší výběr našeho zboží (kromě naší prodejny v Kbelích). Majitelka Janča je neskutečně srdečná a opravdový profík. Fantasticky poradí s výběrem. Pokud hledáte kousek ze starší kolekce, tak se vyplatí k ní zajít, je šance, že u ní bude. 

Klatovská Sportovní - Klatovy, Vídeňská 2 33901 - Naše nejnovější partnerská prodejna, která nabízí všechno možné zboží, které si jen představíte. Milá paní majitelka vám se vším ráda pomůže a poradí. 

MALÝ TURISTA - Benešov, Pražská 1698 - Outdoorový obchod zaměřený na dětské sportovní oblečení a vybavení převážně českých a severských značek. Najdete ho kousek od Prahy a rádi vám poradí, jakou čelenku nebo čepici zvolit pro vaše nejmenší. 

 

Cykloprodejny

DAJSPORT - České Budějovice, České Vrbné 2349 - Obchod na cyklostezce kolem Vltavy, který musí navštívit každý cyklista. Najdete zde širokou nabídku oblečení na kolo, doplňků, ale také servis. Osobní přístup je tady samozřejmostí a na nepříjemného prodavače tady rozhodně nenatrefíte. V zimě jde najdete servis lyží a v létě zas in-line bruslí. 

DŮM SPORTU STRATÍLEK - Litomyšl, Smetanovo nám. 91 - Dvoupatrová prodejna v Litomyšli na náměstí. Zde vám moc rádi poradí, jak sladit svoje cyklo oblečení s našim nákrčníkem a čelenkou. Součástí obchodu je rychlý a kvalitní cyklo a ski servis, půjčovna dětských vozíků a závěsných tyčí. 

 

Milovníci pejsků, taky jsme tu pro vás!

Máte čtyřnohého kamaráda a potřebujete pro něj nové vodítko, obleček nebo třeba nějakou hračku? Jsou tu pro vás speciálky. Výlety a sport se psem potřebují taky kvalitní vybavení pro vás, jejich páníčky. A tak jsme naše čelenky doplnili i do těchto obchodů. Zatím jejich seznam není tak široký, ale usilovně na jeho rozšíření pracujeme. 

GUAMANI - Tábor, Světlogorská 2872 - Prodejna chovatelských potřeb, kde kromě vybavení a krmení pro zvířata najdete také naše čelenky. 

Havohravo - on-line obchod, Rakousko - Internetový obchod pro psí sportovce, ale taky naše největší parťáky. Pohodlně z domova zde nakoupíte naše čelenky s doručením do Rakouska.