Informace pro zákazníky ze Slovenska

Cena za zboží a jeho úhrada s DPH / bez DPH:

Pokud jste registrovaný plátce DPH na Slovensku, zboží je Vám dodáno za ceny v Kč bez DPH.  V ostatních případech je zboží dodáváno za ceny v Kč s DPH.  Pokud má být dodání zboží uskutečněno bez DPH, je nutné splnit tyto podmínky:
Zákazník musí mít v registraci v našem eshopu uvedené své DIČ.  V případě, že nebudeme mít k dispozici DIČ, nemůžeme vám dodávat zboží bez DPH.

Sazba DPH na veškeré námi nabízené zboží i dopravné je od 1.1.2018 ve výši 21%.

Postup platby:

Platbu provedete na základě námi zaslané faktury (platí pro firmy, plátce DPH) na základě předem domluvených podmínek.

Účet:

2901258219/2010

IBAN CZ0220100000002901258219

SWIFT FIOBCZPPXXX

Účet je veden v EURech, přesnou částku Vám zašleme po přijetí Vaší objednávky, při přepočtu vycházíme z posledního platného kurzu  České národní banky.

Majitel účtu:  Alžběta Ježková, Dřevčice 174, 25001, Česká republika

Vzhledem k vysoké ceně dopravného a nespolehlivým zákazníkům, kteří si nevyzvedli balíky a působili nám tím nemalé ztráty, zákazníkům ze Slovenské republiky zasíláme na dobírku pouze v případě firem a stálých spolehlivých zákazníků a to po předchozí telefonické či e-mailové dohodě.  Na dobírku zasíláme pouze v případě dopravy přes Zásilkovnu a DPD.

Ostatním zákazníkům zasíláme balíčky kurýrní službou DPD a to po uskutečněné platbě PŘEDEM.

Doručení zásilky je v případě Pošty cca 2-8 pracovních dnů od přijetí Vaší platby  –  prosím berte na vědomí, že doba doručení není v naší režii. Žádný z dopravců nám dobu doručení negarantuje, není tedy možné dobu doručení z naší strany nikterak urychlit.  Vynikající zkušenost máme se Zásilkovnou a DPD, kde doručení probíhá v řádu 1-3 dnů od odeslání.

Zanechat odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.