Recyklované
Kód: KAP007

kapsa bjež re.KAP WILD

Praktická věc pro běh, turistiku i další aktivity, u kterých vyrážíš nalehko. Klíč, kapesník nebo peníze se sem perfektně vejdou a nemusíš nosit ledvinku nebo batůžek. Ke kapsičc prodáváme i čelenku re.ACTIVE ve stejném designu.

Další z kolekce

170 Kč

Skladem > 10 ks

Základní informace

Teplo
Chladno
Větrno
Mráz
Údržba Doporučujeme prát v pračce na šetrný program (do 40 °C).
Hmotnost 10 g
Materiál ACTIVE: 83 % polyester, 17 % elastan
Výrobce Bjež Original s.r.o.
Popis

Někdy se věci prostě nepovedou tak, jak jste si naplánovali. Ale to neznamená, že je vše ztraceno.

Jedna celá várka materiálu na ACTIVE čelenky pro celou sezonu se nám kvůli drobné chybě v rozměru tisku jednoho dne úplně nepovedla. Měli jsme nového dodavatele tisku a s tím jsem si tak úplně neporozuměli. Znamenalo by to odepsat několik stovek nepoužitelných čelenek ACTIVE.  Ležely nám v dílně a čekaly.

Nechtěli jsme je vyhodit. Takové škody! Tak jsme materiál použili trochu jinak a na nový praktcký výrobek a přicházíme s první várkou upcyklovaných produktů re.ACTIVE, re.KAP a dohromady výhodnou sadou re.SET .  

kapsa bjež re.KAP WILD

Kapsa na zápěstí re.KAP je rozhodně praktická věc. Do kapsičky, která je uzavřena zipem, můžeš schovat klíč, kapesník nebo třeba peníze. Materiál je prodyšný a savý, můžeš tedy kapsičky otočit a používat i jako potítko.  Ke kapsičkám nabízíme i čelenku re.ACTIVE ve stejném deisgnu a dohromady je možné pořídit sadu re.SET za zvýhodněnou cenu! 

re.ACTIVE a re.KAP (dohromady re.SET) jsou produkty, které využívají každého kousku materiálu, který by jinak skončil v koši.  

Děkujeme, že nám pomáháte neplýtvat!

Vyrábíme smysluplně

S ohledem na životní prostředí, s ohledem na lidi a jejich pracovní prostředí. Jednáme férově napříč všemi našimi aktivitami.  Není to jen póza, pro nás se jedná o zhmotnění představy o férovém podnikání. 

Hodnocení zákazníků

Recenze

5  (2x hodnoceno) Aritmetický průměr ze 2 udělených hodnocení.
Veronika
20.1.2022

Recenze návštěvníka

Za mě super praktická čelenka s nádherným motivem. Bez ní si už nedokážu představit outdoorové aktivyty.

Původně vloženo k čelenka DROP WILD

Kateřina
Vysoké Mýto
20.1.2022

Recenze návštěvníka

Skvělá čelenka do každého počasí. V zimě při běhu a na běžkách zahřeje a v létě se hodí na vrcholky hor, kde fouká! Doporučuji!!! Nejraději bych brala další variantu.

Původně vloženo k čelenka bjež ACTIVE WILD

Dotaz na produkt zavřít
Načíst