Je nám to líto, ale z důvodu nemoci je tento týden showroom v Praze Kbelích uzavřen.

Kód: MAR001

Maraton Plzeň

Tenhle maratonský počin pro tebe připravila naše ambasadorka Janice, která (nejen) v těchto místech trénuje na své XTERRácké závody. Čtyři trasy vybrané v okolí západočeského města Plzně tě zavedou na místa, která jsou poměrně známá a vyhledávaná plzeňskými sportovci a milovníky venkovních aktivit. Pro přespolní návštěvníky mohou mít však zcela nečekaný rozměr. Městské a poměrně rovinaté prostředí totiž na svých perifériích skrývá přírodní tratě, které jsou doslova krosovými a trailovými skvosty.

Další z kolekce

370 Kč

Skladem > 10 ks

Základní informace

V ceně propoizice k závodu (včetně popisu tras, QR kódu na trasu na mapy.cz), originální čelenka pro všechny finishery (každá oblast má svoji barvu), medaile
Lokalita Plzeň
Trasér Jana Dubcová (dvojnásobná mistryně Evropy v terénním triatlonu)
Terén 90% zpevněné cesty (doporučujeme trailovky)
Výrobce Bjež Original s.r.o.
Popis

Co je to BJEŽ maraton? Běh složený z několika okruhů v celkové délce maratonu - tedy 42 kilometrů. Přesnou mapu a informace dostaneš po zaplacení startovného na e-mail. Maratonské okruhy si můžeš proběhnout, kdykoliv se ti to hodí, kolikrát a jakým tempem chceš. 

Po zdolání všech okruhů daného maratonu sečteš časy ze všech z nich a celkový výsledek nám pošleš společně s potvrzením proběhnutí. Jak má potvrzení vypadat se dozvíš v instrukcích, které ti pošleme po registraci emailem. 

Výsledný čas zapíšeme do finisherské tabulky. Pro všechny finishery bez ohledu na čas (takže vítáme o procházkáře!) máme připravený finisherský balíček v podobě neobvyklé medaile a krásné finisherské čelenky.

Více o BJEŽ maratonu si můžeš přečíst tady.

Pokud budeš objednávat registraci, prosím vybírej platbu online / převodem a dopravu OSOBNĚ.  Propozice ti zašleme po zaplacení registračního poplatku emailem. 

Maraton Plzeň
Hodnocení zákazníků

Recenze

Žádné hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

Informace k získávání recenzí
Dotaz na produkt zavřít
Načíst