Kód: MAR003

Maraton Praha jiho-západní

Maraton na západ od Prahy se skládá z oblíbených tras naší ambasadorky Zuzky Kubáňové. Sportovní nezmar Zuzka vás zavede na krásné vyhlídky, lesní cesty i klidná zákoutí, a to všechno nedaleko civilizace hlavního města.

Další z kolekce

370 Kč

Skladem > 10 ks

Základní informace

Lokalita Praha j-západ
Trasér Zuzka Kubáňová (osminásobná mistryně světa v Raketlonu, neúnavná sportovkyně)
Výrobce Bjež Original s.r.o.
Popis

Co je to BJEŽ maraton? Běh složený z několika okruhů v celkové délce maratonu - tedy 42 kilometrů. Přesnou mapu a informace dostaneš po zaplacení startovného na e-mail. Maratonské okruhy si můžeš proběhnout, kdykoliv se ti to hodí, kolikrát a jakým tempem chceš. 

Po zdolání všech okruhů daného maratonu sečteš časy ze všech z nich a celkový výsledek nám pošleš společně s potvrzením proběhnutí. Jak má potvrzení vypadat se dozvíš v instrukcích, které ti pošleme po registraci emailem. 

Výsledný čas zapíšeme do finisherské tabulky. Pro všechny finishery bez ohledu na čas (takže vítáme o procházkáře!) máme připravený finisherský balíček v podobě neobvyklé medaile a krásné finisherské čelenky.

Více o BJEŽ maratonu si můžeš přečíst tady.

Pokud budeš objednávat registraci, prosím vybírej platbu online / převodem a dopravu OSOBNĚ.  Propozice ti zašleme po zaplacení registračního poplatku emailem. 

Maraton Praha jiho-západní
Hodnocení zákazníků

Recenze

Žádné hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

Informace k získávání recenzí
Dotaz na produkt zavřít
Načíst