Recenze
Skvěle sedí
Žádné
Jako vždy super, moje třetí čelenka od Bjež - miluju ty citáty ❤️
Původně vloženo k čelenka bjež ACTIVE POSSIBLE dark
Krásná
Na mojí hlavně bohužel nedrží a sjíždí dozadu.
Čelenka je nádherná, ale asi mám atypický tvar hlavy. Bohužel čelenka nedrží na svém místě (stejně jako mi nedržely nikdy žádné látkové čelenky). A zkoušela jsem povolovat i utahovat. I jsem zkoušela ji mít více do čela.
Původně vloženo k čelenka bjež STYLE TRIANGL pastel
reakce obchodu bjež
tak to nás opravdu mrzí, že čelenka nesedí. Asi jednomu procentu lidí naše čelenka nesedne. Je důležité ji neutahovat a nedávat příliš vysoko, což píšete, že jste nedělala. Snad se najde v rodině někdo, kdo ji využije. Mějte se fajn a děkujeme za hodnocení.
21. 5. 2025
Čelenka je skvělá, teplá, neprofoukne, uvnitř heboučká, drží jak přibitá, ale zároveň o ní při běhu vůbec nevím. :-)
Původně vloženo k čelenka bjež ACTIVE WORK dark



















































