myšlenka BJEŽ maratonu

Chceme motivovat k aktivnímu pohybu, poznávání nových míst, potkávání lidí s podobnými zájmy a získávání krásných zážitků.

Trasy

Motivace / Odměna

Bjež gang

Přidej se

Natrasovali jsme pro vás v různých koutech naší republiky běžecké trasy. V každé oblasti je několik tras od krátké po delší, které dohromady dají maratonskou distanci. 

Netroufáš-li si zaběhnout maraton na jeden zátah, proběhni si postupně všechny okruhy a máš to v kapse. Můžeš okruhy běžet jednou, vícekrát, kolikrát chceš. 

Trasy jsou v okolí našeho showroomu, ale i v jiných koutech republiky pro aktivní lidi, kteří si rádi proběhnou, projdou nebo projedou klidně i vzdálenější pěknou trasu do sbírky. Maratonské okruhy budeme postupně přidávat, a společně tak můžeme poznávat všechny možné kouty naší krásně země. 

BJEŽ je hlavně o společné lásce k pohybu a podpoře, mysleli jsme tedy samozřejmě i na motivaci!  

Jakmile odběhneš v rámci dané oblasti všechny trasy, nezapomeň nám poslat email s důkazem → stačí info z jakékoliv běžecké aplikace nebo fotku z trasy z jakéhokoliv místa, které se ti líbí. 

Po zaslání důkazu se automaticky zapíšeš na BJEŽ finisherskou listinu (tady na webu), získáš od nás originální medaili a jako třešničkou na dortu i krásný unikátní dárek naší výroby.

Pokud chceš vědět, jestli má Bjež maraton rozběhnutý i někdo jiný, chceš sdělit dojmy z trasy nebo se pochlubit odběhnutým okruhem, určitě se přidej do naší BJEŽ gang party na facebooku.

Nejen že tam poznáš skvělou partu lidí, která ujíždí na endorfinech, ale dostane se ti tam i plno podpory a třeba i rad a tipů, co tě na trasách čeká a nemine. 

Budeme tam vyhlašovat i různé termínované výzvy se samostatnými odměnami, takže se tam určitě vyplatí být :)

Neváhej a rovnou nám pošli žádost o členství 👉 Facebook BJEŽ gang

Závody budeme postupně rozšiřovat po celém Česku s pomocí našich milých ambasadorek a třeba i tebe! 

Pokud znáš trasu, která by se mohla líbit BJEŽkám a BJEŽcům a mohla by být součástí maratonského okruhu, dej nám vědět, rádi ji zařadíme do našeho maratonského seriálu.

Jdeš do toho?