Objednávky vytvořené od 17.7. do 20.7. zpracujeme 23.7. V tomto termínu jsme na Colours of Ostrava tak pokud tam budete, stavte se za námi. Jsme v Design zóně v hale pod věží. Hezké léto !

BJEŽ (nejen) sportovní čelenka

BJEŽ čelenka je to, co mnoho z vás už dlouho hledá.  Naše čelenka totiž opravdu drží na svém místě, neklouže a 100% plní svůj úkol. 

Materiál a velikost

Čelenka je vyrobena z jemného polyesterového materiálu se sametovým podkladem. Díky těmto materiálům se čelenka příjemně nosí, je lehká, ale neklouže, netlačí, při sportování i jakékoliv volnočasové aktivitě se na ni můžeš spolehnout.

Čelenka je 25mm široká,  obvod čelenky lze přizpůsobit gumičkou a také mechanismem, kterým čelenku maximálně přizpůsobíš svému obvodu hlavy.  To je velmi důležité, protože pouze pokud budeš mít čelenku na hlavně volně, bude nejlépe držet.  Standardně vyráběná velikost dobře sedí dospělým a dětem cca od 4-5 let.  Pokud chceš čelenku pro menší dítě nebo pro muže, raději k objednávce přidej naměřený obvod hlavy, v místě, kde se čelenka nosí.  Budeme mít jistotu, že pošleme čelenku, která dobře padne.

Možná si říkáš, „co když si koupím čelenku a ona mi nebude ?“  Nevadí, pošleš ji zpátky a my ji zvětšíme, zmenšíme nebo zkrátka upravíme tak, abys byla spokojena.  A to samozřejmě úplně zdarma.

Našim čelenkám věříme, víme, že fungují a proto pokud budeš nespokojen/a. neboj se ozvat, řešení určitě najdeme.

Design

Designy čelenek neustále doplňujeme.  Snažíme se reagovat na vaše požadavky a tak některé motivy v nabídce necháváme, jiné naopak tlumíme a průběžně zařazujeme stále nové.

Patříš do sportovního týmu a chceš mít čelenku s vlastním designem ?  Moc rádi vám čelenky vyrobíme přesně podle vašeho přání  (s vaším logem, týmovými barvami apod.).   Jediná podmínka je minimální odběr 6 ks.   Chceš se dozvědět více o týmových čelenkách ?  Tady najdeš všechny informace.

Péče o čelenku

Čelenka je vyrobena z velmi jemného materiálu, doporučujeme tedy čelenku pouze propláchnout vodou, pokud je to třeba.  Snese i praní v pračce na šetrný program a nízkou teplotu, ale časté praní v pračce, případně aviváž nedoporučujeme !

A co dál ?

Všechny čelenky jsou vyráběny ručně a šité v České republice.  Platí to jak pro naše kolekce tak i pro zakázkovou výrobu na vaše přání. Každému výrobku věnujeme velkou péči s cílem mít pečlivě ušitý produkt, který bude svému novému majiteli sloužit, co nejdéle.

Rádi se s vámi setkáváme a tak vyrážíme na akce zaměřené na běh a jiné sporty.  Pokud si chceš prohlédnout naše čelenky není nic jednoduššího než stavit se u našeho stánku.  Kde a kdy se uvidíme, můžeš sledovat tady  nebo na naší facebook stránce

Děkujeme všem svým zákazníkům a fanouškům našich čelenek, že jsou s námi a podporují nás !

Máš další otázky? Kontaktuj nás