Objednávky vytvořené od 17.7. do 20.7. zpracujeme 23.7. V tomto termínu jsme na Colours of Ostrava tak pokud tam budete, stavte se za námi. Jsme v Design zóně v hale pod věží. Hezké léto !

Cesta k čelence, která drží

Mnoho žen touží od malička po bujarých loknách, a jakmile dorostou patřičného věku, vydávají nemalé úsilí na tvoření vln a vlnek nebo alespoň vlnité vlasy obdivují a zaručeně by je také chtěly. Já žiju s vlnitými vlasy od narození, a tak znám také jejich odvrácenou stránku. Velmi těžko je zkrotíte. Celý život sportuji a asi nemusím zdůrazňovat, že vlasy jsem tak musela řešit neustále.

Od rodiny k čelence

Založení rodiny u nás aktivních žen přináší nové výzvy. Především musíme vyřešit čas, kterého se nám náhle dostává zoufale málo.  Skupinové lekce a fitko jsem v rámci úspory času vyměnila za běh.  Do mého života více než jindy vstoupila pro mě moc potřebná sportovní pomůcka.  Čelenka.

Jak už to tak v životě bývá, jen málo věcí je ryze jednoduchých a u čelenek to platí obzvlášť. Ať jsem se snažila sebevíc, nedokázala jsem sehnat čelenku, která by v průběhu běhání zůstala na stejném místě. Uznejte sami, to je u čelenky dost zásadní problém.

Vlastními silami

Rozhodla jsem se nevzdávat a pustila jsem se do výroby vlastní čelenky. Pilně jsem šila, zkoušela jsem různé materiály, hledala jsem inspiraci v zahraničí. A jednoho krásného dne jsem se dočkala sladké odměny. Vyběhla jsem s čelenkou, která zůstala přesně tam, kde jsem ji před startem zanechala. A doma ve skříni to rozhodně nebylo.  O svou radost jsem se chtěla podělit s celým světem, protože jsem si byla jista, že tento problém neřeším jen já sama.

BJEŽ

vrhla jsem se do podnikání a založila značku  BJEŽ.  Zpočátku jsem vyráběla čelenky sama, postupně jsem ale našla skvělé kolegy, kteří mi pomáhají plnit nemalý cíl – vyrábět kvalitní produkty a co nejlépe se starat o vás, naše zákazníky.

Našim dalším velkým cílem je, abychom se podíleli na propagaci sportu a zdravého životního stylu. Rádi se jako partneři účastníme nejrůznějších sportovních akcí a projektů většího i menšího rozsahu.

Podporujeme také nejrůznější charitativní aktivity a rádi se těchto akcí  účastníme i v závodním poli.

Český výrobek

Materiály, které používáme pro výrobu čelenek a ostatních produktů se vždy snažíme přednostně odebírat od dodavatelů z ČR. Všechny výrobky jsou každopádně vyráběny v České republice s velkou pečlivostí a důrazem na kvalitu.

„Moc mě potěší, pokud si i díky BJEŽ čelence pohyb užiješ a zvítězíš (klidně jen sam/a nad sebou !)“

Bětka Ježková – zakladatelka BJEŽ