Chtěli bychom informovat, že v případě výměny zboží zakoupeného v rámci narozeninové akce bude systém nově zvolený kus evidovat za plnou cenu.
Samozřejmě po výměně rozdíl odpovídající původní akční ceně vrátíme! Bohužel není technicky možné výměnu zpracovat jiným způsobem. Děkujeme za pochopení!

Šikovné kapsy, nemusím tak tahat běžeckou vestu.
Týna
Skvělé kraťasy, váhala jsem kvůli ceně, ale nakonec se to vyplatilo. Časem ještě pořídím ty dlouhé
Kamila
úžasné kraťasy! Nikde se nevyhrnují ani nekloužou. Drží celý běh na jednom místě i s narvanými kapsami. Vzala jsem si velikost S, kterou nosím běžně. U prvního zkoušení jsem se bála, že mi nebudou při běhu příjemné, ale při pohybu se krásně napasují na postavu (zvládla bych i velikost M. Záleží, jestli chcete kraťasy spíše volnější nebo opravdu upnuté). Nemám co vytknout
Evelína
Skvěle sedí, příjemný materiál, praktické kapsy.
Magdaléna
Včera přišly, včera vyzkoušeny. Sedí jako prdel na hrnec :) Nesjíždí, velikost odpovídá, nemusím mazat stehna proti tření. Dávám 6* z 5 !
Alena
+ Super zpevní tělo, kapsy, délka nad kolena.
- Cena
Magdalena
Zvažovala jsem dlouho, nakonec jsem si vybrala a jednoznačně doporučuji všem.
Sára
Kalhoty jsou naprosto perfektní, dneska jsem je otestovala pri treku na Kralicky sneznik. Kapsa na mobil je top. Hned jdu objednat jeste ty dlouhé 😂😂
Eliška
Jsem moc spokojená, nejprve jsem si koupila černé, ale protože jsem je nestačila prát, koupila jsem si ještě modré a vínové. Krásně sedí, mám v nich hezkej zadek :)
Alena
Čelenka drží jako přibitá, nemusím ji nijak potahovat ani upravovat jako jiné čelenky. Jsem naprosto spokojená.
Monika
Jsem naprosto spokojená, čelenka drží krásně, nesklouzává, je prostě jako přibitá.
Monika
Kraťasy jsou moc fajn, nesjíždí dolů, mobil v kapse drží krásně! Jen teda dle mé osobní zkušenosti jsou opravdu dost kompresní, běžně nosím velikost XS a tyhle kraťasy musím mít ve velikosti M, a i tak mě dost stahují a na břiše mi dělají trochu faldiky. A taky bych ocenila o maličko vyšší pas, který vytvoří lichotivějsi postavu :)
Lucie
Čelenka krásně sedí a je moc příjemná. Terka je pro mě velkou inspirací a jsem ráda mohu čelenku všechno je proces nosit s sebou a být tak motivovaná.
Šárka
Nejlepší gumičky na světě, už dlouhé roky jiné nepoužívám a nechci
Kris
Mám malá prsa a za mě hezky sedí, netlačí, střih je příjemný.
jméno
Opravdu neklouže!!Nasadíš,upravíš a vyrazíš.Po celou dobu běhu se ani nehne, vyzkoušeno i při cvičení a badmintonu.
ŠárkaJazyk
nebo