Produkty s designem na přání

VYROBÍME ČELENKY, ČEPICE, NÁKRČNÍKY, NÁVLEKY NA RUCE a další

PRO KAŽDOU PARTU
 

Patříš do sportovního klubu, firemního týmu nebo skupiny kamarádek, se kterými cvičíte, běháte, hrajete volejbal a chcete mít něco, podle čeho každý pozná, že patříte k sobě? Hledáš originální dárek pro zaměstnance nebo klienta vaší firmy? Celá naše výroba od začátku do konce je lokální. Díky tomu se dokážeme přizpůsobit vaším nápadům a udělat čelenky delší, širší, nákrčníky zkrátit nebo vymyslet bláznivý či minimalistický design. 

OBJEDNEJTE SI TÝMOVÉ DOPLŇKY!


Jak to funguje?

1. Napiš nebo zavolej

Jako první se musíme domluvit na tom, jakou máš představu. Budeš chtít stylovky nebo letní či zimní širokou variantu? Případně nákrčník nebo čepice? Jakou grafiku si představuješ a máš ji připravenou, nebo ji budeme navrhovat my? Pro kolik týmových členů ji budeme vyrábět?

Pro inspiraci si můžeš prohlédnout galerii níže nebo jakékoliv čelenky, které najdeš v e-shopu.

Minimální množství kusů pro výrobu s designem na přání je:

  • 22 ks – čelenky stylovky
  • 22 ks – čelenky letní/zimní (široké)
  • 22 ks – nákrčníky
  • 25 ks – čepice
  • 22 ks – návleky na ruce

2. Připravíme nabídku na míru

Pošleme ti ukázku naší práce a společně doladíme detaily.  Cena za výrobky s designem na přání je závislá na objednaném množství. Jednoduše platí, čím víc, tím menší cena. Napiš nám množství, pošleme nabídku přesně na míru.  

Týmové čelenky jsme už vyrobili pro spoustu velkých i malých týmů, ale i pro skupinky sportovců-kamarádů nebo třeba party kolegů z jedné firmy. Zmínit můžeme třeba fotbalovou Duklu, Báječné ženy v běhu, Českou reprezentaci Ultimate frisbee, Českou juniorskou reprezentaci Lacross, firemní týmy Manufaktury, Johnson and Johnson… Pokračovat bychom mohli desítkami dalších týmů i týmečků. Všem děkujeme za důvěru a krásné recenze!

3. Připravíme grafický návrh

kuítej s tím, že pro grafický návrh budeme potřebovat podklady v dobré kvalitě. Obrázky nejlépe dodej ve křivkách (obyčejné jpg nám pro vytvoření hezkého designu nebude stačit).

Pokud budete chtít sladit čelenky s dresem nebo jiným oblečením, budou se hodit kódy vybraných barev ve CMYK nebo PANTONE. Pokud přesné označení barev neznáš a nemůžeš zjistit, nevadí. Stačí poslat fotku dresu nebo jakéhokoliv kousku, se kterým chcete ladit. Budeme se snažit, grafiku a barvy co nejlépe sladit.

V rámci grafiky je možné opravdu téměř vše. S týmovými čelenkami s vlastním motivem budete každopádně originální a v davu se určitě neztratíte.

Cena za grafiku je 850,- + DPH a vztahuje se na 1 grafický návrh, v jedné barevnosti.

A co dál?

4. Odsouhlasení, finální objednávka

Tu nejsložitější věc máš za sebou.

Naši šikovní grafici připraví návrh a pošlou ti ho na schválení. Jakmile design potvrdíš, požádáme tě o zaslání fakturačních údajů a zaplacení 50 % z finální ceny objednávky.

Jistě tě zajímá, kolik to celé bude stát. Cena je závislá na objednaném množství, přičemž platí čím víc čelenek, tím nižší cena. Když nám předem řekneš, kolik potřebuješ čelenek, obratem ti dámě vědět přesnou cenu.

5. Jak dlouho to bude trvat?

Jakmile na náš účet obdržíme zálohu, pustíme se do výroby. Ta nám zabere 2–6 týdnů podle typu čelenky nebo jiného produktu, dostupnosti materiálu a sezónní zatíženosti naší dílny.

6. Platba

Hned jak dokončíme výrobu, pošleme ti informace k platbě. Záloha je zaplacená, doplatek můžeš uhradit platbou převodem na účet. Jakmile víme vše potřebné (nebo máme platbu na účtu), přistupujeme ke kroku č. 7.  Ještě taková důležitá drobnost, v případě týmových čelenek se jedná o výrobu produktů na zakázku (vyrábíme přesně na vaše přání, s vaším logem, obrázky a grafikou jen pro vás) a v tomto případě tedy není možné využít zákonné lhůty 14 dnů na odstoupení od kupní smlouvy.

7. Všechno šlape jako na drátkách

Ihned po zaplacení objednáváme dopravu a odesíláme zásilku na cestu k tobě. Můžeš si zvolit přepravu buď přes Zásilkovnu, nebo kurýrní službu.

8. A je to!

Potom už se jen těšíme na fotky a zprávy o tom, jak jste s našimi produkty jako tým spokojení, jestli vám dělají radost a jak vám sluší!  Každá fotka s hashtagem #bjez na Instagramu nás moc potěší.


Chceš se na něco zeptat nebo objednat něco pěkného pro svůj tým?

Ozvi se nám na napis@bjez.cz nebo zavolej na 733 737 079 / 774 887 907
Těšíme se na spolupráci!

Kdo už s námi "bježí" ?