Náš TIP
Kód: DAR014

Zápisník Bjež, kam tě srdce táhne

Některé věci stojí za to si zapsat a nezapomenout. Zápisník z recyklovaných materiálů s tečkovaným papírem, plný milých designů, které znáte z našich čelenek, a praktickou tužkou na gumičce se hodí mít po ruce – ať už přijde inspirace v případě básně či třeba nákupního seznamu. Jak říkáme: „BJEŽ, kam tě srdce táhne“.

220 Kč

Skladem > 10 ks

Základní informace

Výrobce Bjež Original s.r.o.
Popis

Závod je složený z několika okruhů. Přesnou mapu a informace dostaneš po zaplacení startovného na svůj email.  Závodní okruhy si můžeš proběhnout kdykoliv se ti to hodí a kolikrát chceš. 

Sečteš časy ze všech okruhů a jeden výsledný čas nám pošleš společně s potvrzením proběhnutí. Potvrzení může být z jakékoliv aplikace. Pokud žádnou nepoužíváš a ani ji nechceš pro tento případ začít používat, stačí nám zaslat fotku z každého okruhu (z jakého místa se dozvíš v instrukcích). 

My výsledný čas zapíšeme do finisherské tabulky a ty se můžeš utkat v boji o přední příčky.  Pro všechny finishery máme připravený finisherský balíček v podobě neobvyklé medaile a krásné ceny v podobě finisherské čelenky. 

Zápisník Bjež, kam tě srdce táhne
Hodnocení zákazníků

Recenze

Žádné hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

Informace k získávání recenzí
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít