Náš TIP
Kód: DAR014

Zápisník Bjež, kam tě srdce táhne

Některé věci stojí za to si zapsat a nezapomenout. Zápisník z recyklovaných materiálů s tečkovaným papírem, plný milých designů, které znáte z našich čelenek, a praktickou tužkou na gumičce se hodí mít po ruce – ať už přijde inspirace v případě básně či třeba nákupního seznamu. Jak říkáme: „BJEŽ, kam tě srdce táhne“.

210 Kč

Skladem > 10 ks

Základní informace

Popis

Závod je složený z několika okruhů. Přesnou mapu a informace dostaneš po zaplacení startovného na svůj email.  Závodní okruhy si můžeš proběhnout kdykoliv se ti to hodí a kolikrát chceš. 

Sečteš časy ze všech okruhů a jeden výsledný čas nám pošleš společně s potvrzením proběhnutí. Potvrzení může být z jakékoliv aplikace. Pokud žádnou nepoužíváš a ani ji nechceš pro tento případ začít používat, stačí nám zaslat fotku z každého okruhu (z jakého místa se dozvíš v instrukcích). 

My výsledný čas zapíšeme do finisherské tabulky a ty se můžeš utkat v boji o přední příčky.  Pro všechny finishery máme připravený finisherský balíček v podobě neobvyklé medaile a krásné ceny v podobě finisherské čelenky. 

Zápisník Bjež, kam tě srdce táhne
Hodnocení zákazníků

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

Hodnocení produktu zavřít

Zápisník Bjež, kam tě srdce táhne

Recenze musí splňovat tyto podmínky a zobrazí se až po jejím schválení.

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít