Upozorňujeme na letní pracovní dobu. Než se k nám vydáš, zkontroluj si tady, že máme otevřeno. 

BJEŽ ambasadorky a spolupráce

Jsme malá firma, a přestože nás svět sportu baví a pohybujeme se v něm, všechny jeho disciplíny prostě nemůžeme pojmout. Chtěli jsme tak najít někoho, kdo by nám pomohl šířit naši myšlenku a produkty i mezi další sportovce a do dalších sportovních oblastí, na které sami nemáme kapacitu. A ambasadorství nám znělo jako ten správný pojem reprezentující to, co od toho čekáme.

Jak si vybíráme ambasadorky?

Především musí jít o fajn osobnost. Někoho, kdo nám sedí, splňuje naše představy o sportovním charakteru, je ve svém sportu úspěšný, má zdravý přístup k životu a pohybu a může svým chováním i výkony inspirovat nás, obyčejné sportovní nadšence. Ambasadorky si vytipováváme, nebo si nás najdou samy.  Musí jít o člověka, který již něco dokázal a nejde jen o množství vítězství, medailí a pohárů.  Může jít klidně i o zajímavou činnost, kterou motivuje ostatní, pomáhá jiným, je šikovný a jak píšeme výše, mohl by pro nás všechny být motivací.  Pokud se nám někdo takový ozve a i při osobním setkání to "zaklapne" pak nám spolupráce skvěle fungují. 

 

Alice Karbulková
Zuzka Kubáňová
Jana Dubcová
3sB Ultimate frisbee team

Chceš s námi spolupracovat?

Ambasadorky jsou s námi dlouhou dobu, stávají se z nich ve většině případů naši přátelé. Spolupráci ale můžeme navázat i krátkodobou (a rádi). Oslovují nás pravidelně lidé, kteří mají účet na sociálních sítích, naše výrobky používají, mají je rádi a chtějí spolupracovat. Pokud jsi také jednou/jedním z nich a spolupráce by tě zajímala, prosím přečti si následující informace. 

* pokud je tvou jedinou motivací dostávat věci zadarmo, naše výrobky jsi nikdy neviděl/a a vlastně ti o ně ani nejde, při nejbližší příležitosti oslovíš jinou značku, protože ti dají o čelenku více a k tomu ještě ponožky -  věř, že taková spolupráce nebude fungovat :)

 

Koho naopak přivítáme rádi?  Toho, kdo:

* žije aktivním životem a také o něm aktivně a kvalitně informuje na svých sociálních sítích (nejen)

* zná naše produkty a ideálně už je má i vyzkoušené

* na svých sociálních sítích má alespoň 2000 fanoušků, se kterými komunikuje, ví, kdo jsou jeho fanoušci a rád jim sdílí obsah ze svého aktivního života

* je kreativní a tak od nás nečeká, že mu budeme přesně říkat, co má dělat.  Domluvíme se na formě, ale obsah bude jen jeho. Nabídek nám chodí hodně, opravdu oceníme kreativitu      ("budu vás označovat na svých fotkách" nebo "navrhněte vy") není úplně ono :)

Pokud se s někým domluvíme na spolupráci, zpočátku začneme s málem, abychom se oboustranně poznali. Rozšiřování spolupráce je možné až za nějakou dobu a po zhodnocení efektivity a při oboustranné spokojenosti. 

Co nabídneme? 

  • vstupní balíček produktů
  • možnost výběru dalších produktů podle výsledků výkonu online
  • možnost rozšíření spolupráce (individuálně dle aktivity)
  • propagaci na našich sociálních sítích, pokud bude tvá aktivita pro naše fanoušky inspirativní
  • být součástí komunity #bjez

Chceš zkusit štěstí?  Napiš nám 

Pokud jsi aktivní člověk, máš rád/a pohyb v přírodě nebo klidně i v tělocvičně, naše výrobky znáš, pár jsi jich už vyzkoušel/a, líbí se ti, co a jak děláme a chceš nám nabídnout spolupráci - určitě nám něco o sobě napiš!  Probereme možnosti a pokud to do sebe zapadne, moc rádi budeme spolupracovat!