Je nám to líto, ale z důvodu nemoci je tento týden showroom v Praze Kbelích uzavřen.

BJEŽ: nejen sportovní čelenka, která neklouže

Sportovní, volnočasové, elegantní i slavnostní – takové jsou čelenky BJEŽ. Vyrábíme je pro tebe v různých variantách: od úzkých po široké, nastavitelné nebo elastické, barevné, třpytivé i nenápadné. Prostě tak, aby si každá z vás mohla vybrat přesně tu svou.

Ačkoliv většina našich čelenek je určená pro zkrocení dámských hřív, nezapomínáme ani na muže – třeba široké čelenky ACTIVE zahřejí každé uši bez rozdílu! Ani děti nepřijdou zkrátka. 

BJEŽ je řešení, které tak dlouho hledáš. Čelenka drží na místě, neklouže a 100% plní svůj úkol.

bjež s kamarády ven

Jakto, že čelenka Style neklouže?


Materiál

Nastavitelná čelenka je vyrobena z jemného polyesterového materiálu, dále jsou na čelence použité další materiály, díky kterým a díky technologii provedení čelenka drží na svém místě.  Materiály jsou lehké, příjemné na nošení, netlačí a zajišťují 100% spolehlivost čelenky při všech tvých aktivitách.

Široké čelenky jsou vyrobené z různých materiálů podle jejich varianty – zimní nebo letní. Přesnou specifikaci najdeš u konkrétních čelenek.

 


Velikost

Nastavitelné čelenky mají varibilní obvod, takže sednou opravdu každému – i dětem cca od 4 let. Možnost přizpůsobení je velmi důležitá, protože čelenka na hlavě sedí nejlépe pokud je na hlavě volná. Ano, opravdu to tak je. Když budeš mít čelenku příliš utaženou, nebude to pro tebe komfortní a navíc ti bude sklouzávat z hlavy směrem dozadu. Pokud se ti to stává, svou čelenku o kousek povol.

Pokud bude čelenku-stylovku nosit menší dítě nebo muž, připiš nám do poznámky v objednávce obvod hlavy v místě, kde se čelenka nosí. Zařídíme, že přijde čelenka, která 100% padne.

Jestli máš pocit, že ti tvá nastavitelná čelenka prostě nesedí, spoj se s námi a my ji zdarma zmenšíme, zvětšíme nebo zkrátka upravíme tak, aby tvé spokojenosti už nestálo nic v cestě. Našim čelenkám věříme, víme, že fungují a chceme udělat všechno pro to, aby dělaly radost i tobě. Úpravy však umíme zařídit pouze u stylovek, tato služba se bohužel netýká širokých letních ani zimních variant. Ty jsou však elastické, takže v 99 % případů sednou každému.

 


Design

Na vzhledu našich čelenek si dáváme záležet, a tak průběžně doplňujeme zcela nové, některé oblíbené motivy necháváme, starší kusy z prodeje stahujeme. Celkově děláme vše pro to, aby si u nás tu svoji vysněnou mohl najít opravdu každý. Snažíme se také reagovat na vaše přání, takže pokud máš nějaký nápad, sem s ním :)

Chceš čelenku na míru s vlastním motivem, třeba pro svůj sportovní tým? Není problém! Týmové čelenky vyrobíme přesně podle tvého přání – s logem, týmovými barvami, heslem a podobně. Jedinou podmínkou je minimální odběr 22 kusů. Chceš se o objednávce a výrobě čelenek týmovek, jak jim říkáme, dozvědět víc? Vše potřebné najdeš tady.

 


Péče o čelenku

Čelenky jsou vyrobené z velmi jemného materiálu, proto v případě potřeby doporučujeme pouze jejich opláchnutí ve vlažné vodě. Ojediněle snesou i praní v pračce na šetrný program, při kterém ale v žádném případě nepoužívejte aviváž. Rozhodně je neperte často.

Pletenou čelenku per pouze v ruce, bez použití aviváže nebo jiného změkčovadla.  Sušit by se měla volně rozložená, pokud možno na místě, kde proudí vzduch.
 

 


A co dál?

Na čelenkách BJEŽ je důležitá ještě jedna věc. Jsou vyráběné ručně v České republice, což platí jak pro všechny naše kolekce, tak pro zakázkovou výrobu čelenek na přání. Mohli bychom vyrábět za oceánem za zlomek ceny, ale nás baví, že můžeme dávat práci místním lidem a firmám a neskutečně nás to baví a pohání vpřed. 

Rádi se s vámi všemi potkáváme, a proto vyrážíme s BJEŽ stánkem na spoustu běžeckých a jiných sportovních akcí po celé republice. Pokud nás tam uvidíš, neváhej ani vteřinu a zastav se u nás, prohlédni a vyzkoušej si jakoukoliv čelenku a hoď řeč, nekoušeme :)  Kdy a kde se můžeme potkat, avizujeme a průběžně upravujeme v článku na našem blogu i  i na našem Facebooku. Budeme se těšit!

Všem našim zákazníkům a fanouškům děkujeme za to, že jsou s námi a podporují nás. Moc si toho vážíme!

 

Díky podpoře Středočeského inovačního centra můžeme rozvíjet naše aktivity a nabídnout své výrobky do celého světa. Děkujeme!